Конференція молодих науковців у Кракові

7 – 11 травня 2014 року молоді науковці Хмельницького національного університету брали участь у міжнародній конференції “The 51 session of the students scientific circles”, що відбувалася в Університеті науки і технологій АГХ у Кракові (Польща).

На конференції були представлені доповіді студентів з Польщі, Словаччини, Чехії, України. Зокрема результати наукових досліджень студентів, магістрів та аспірантів Хмельницького національного університету були представленні у Польщі, а саме Богдана Лепетко, Лілія Анічкіна (ст. гр. ХТ-11-1) «Determination of the significant factors of the cleaning process» (науковий керівник д.т.н., професор Світлана Карван); Дар’я Матвейцова (аспірантка кафедри хімії) «The algorithm of the mathematical optimization of the compositions for finishing of materials»; Тетяна Рак (аспірантка кафедри хімічної технології), Микита Лебедєв (ст. гр. ХТ-11-1) «Optimization of the parameters of washing process of the textile materials» (науковий керівник к.т.н., доцент Ольга Параска).

Міжнародне журі у складі Ренати Вагнерової (Чехія) Йозефа Футо (Словаччина), Ольги Параска (Україна), Януша Плюти (Польща) відзначило високий рівень підготовки молодих науковців, актуальність і перспективність обраних наукових тематик. Усі учасники отримали цінні подарунки, побували на екскурсії у музеї Університету науки і технологій АГХ та мали можливість відвідати історичні пам’ятки культури м. Кракова.

З нагоди дня науки вітаємо усіх науковців зі святом і бажаємо творчого натхнення та нових здобутків у науковій діяльності

Наукове товариство студентів
і молодих вчених ХНУ