Керівництво ХНУ взяло участь у роботі стратегічної сесії з розвитку педагогічної освіти

Протягом 1-2 березня 2023 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича проходитиме стратегічна сесія керівників закладів вищої освіти, пріоритетними напрямками роботи якої є обговорення питань розвитку та розгляд пріоритетних завдань педагогічної освіти, її перспектив.

Серед учасників стратегічної сесії — представники Міністерства освіти і науки, Верховної Ради України, Національної академії педагогічних наук, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Державної служби якості освіти, Національного агентства кваліфікацій, міжнародних організацій, а також керівники ЗВО.

1 березня у  роботі стратегічної сесії взяв участь і ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, а також проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Лопатовський (онлайн).

Фото: офіційний телеграм-канал міністра освіти і науки Сергія Шкарлета

Освітяни, науковці, народні депутати та міжнародні партнери, як зазначається на офіційному телеграм-каналі міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, цього дня обговорювали, яким має бути сучасний учитель, випускник, а також школа і педагогічний університет. Проаналізували стан педагогічної освіти, зокрема фактори, що впливають на розвиток системи, можливі шляхи подолання перешкод для досягнення бажаного рівня розвитку.

Фото: офіційний телеграм-канал міністра освіти і науки Сергія Шкарлета

“Ми повинні опрацювати усі складові, адже освіта – це єдина система, яка може бути ідеальною лише завдяки комплексному підходу. Ідеологія підготовки вчителя, наставника (тьютора) має відповідати розвитку сучасного світу, а також мати необхідні інструменти для перспективи роботи на 20 років.

Попри воєнний стан в Україні, ми продовжуємо працювати над формуванням освіченого майбутнього. Еліту має формувати еліта!” – зазначив  Сергій Шкарлет.

Очікуємо, що другий день стратегічної сесії буде не менш плідним та результативним.

Відділ зв’язків з громадськістю