Кафедрою психології та педагогіки проведено свято день психолога

Стало доброю традицією на кафедрі психології та педагогіки щорічно проводити свято,присвячене Дню Психолога.

Навчання і виховання майбутнього психолога потребує великої творчої роботи. Саме тому кафедрою психології та педагогіки вже кілька років підряд для студентів та їх батьків проводиться свято, присвячене Дню Психолога. .

Викладачі та куратори мають можливість поділитися зі студентами та їх батьками своїми думками , студенти мають можливість показати батькам свої таланти.

З вітальними словами від імені ректорату Хмельницького національного університету виступив ректор доктор технічних наук , професор Скиба Микола Єгорович , який зазначив, що кожного року бажаючих поступити на спеціальність « Психологія» є достатньо, саме на цій кафедрі працює багато найкращих фахівців, які дають студентам гарні знання. Скиба Микола Єгорович вручив грамоти викладачам кафедри, а також подарунки у вигляді флешки.

Завідувач кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Потапчук Є.М. у виступі розкрив напрямки роботи психологів, надав багато цінних порад студентам, особливу увагу звернув на студентів першого курсу, подякував за відповідальну роботу науково-педагогічному складу кафедри.

Заступник декана гуманітарно-педагогічного факультету , кандидат філологічних наук , доцент Приймак Інна Володимирівна привітала студентів та викладачів кафедри психології та педагогіки.

З вітальним словом виступила практичний психолог відділення психологічного забезпечення відділу по роботі з персоналом надпсу Данько Оксана Володимирівна

Психолог віру нам приносить. Дає майбутнього надії. Життя й людей любити просить. Як світлі небеса святії! Професія психолога є благородною.

З вітальним словом виступила студентка третього курсу групи ПП-16-1 Главацька Наталія з піснею « Усміхнися мені».

Студенка групи ПП-16-2 Галабей Анна привітала викладачів і завершила виступ такими словами: Дорогі викладачі! Бажаємо Вам яскравих звершень і процвітання, невичерпної енергії й жагучого наукового пошуку! Хай Бог благословляє Ваш життєвий шлях, дає наснагу в роботі, оберігає Ваші родини! Бажаємо Вам здоров’я , благополуччя, щастя та успіху !!!

На святі прозвучали слова вдячності професорсько-викладацькому складу. Зокрема від імені аспірантів виступила Петяк Олена , яка зазначила про важливість професії психолога і подякувала викладачам за сумлінну працю.

За традицією, відбулося урочисте вручення грамот та подяк за успіхи у навчанні. Такі грамоти і подяки отримали: Балукова Анастасія , Главацька Наталія, Михайлов Артем, Федорчук Павло, Демкова Аліна, Боярова Даріна, та ін. З вітальними виступами долучились і студенти спеціальності « Психологія».

Виступив студент третього курсу Групи ПП 16-1 Михайлов Артем та Балукова Анастасія з власною поезією.

Румбу танцює вітер – Пальми йому підвладні … Листя мов зелене віяло Рухається в ритмах щастя.

Бальний танець виконав студент ПП-18-2 Русановський Ігор і партнерка Соколовська Анна .

З вітальним словом виступила студентка ІІ курсу Атаманюк Анастасія з поезією «Ода психологу

Висловлюємо щиру вдячність усім організаторам та учасникам цього свята. Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, удачі та успіхів у всіх справах!

Кафедра психології та педагогіки інформує