Кафедрою хімії та хімічної інженерії проведено захід «ТИЖДЕНЬ ХІМІЇ» для учнів та вчителів шкіл м.Хмельницького .

Кафедра хімії та хімічної інженерії, продовжує налагоджувати і поглиблювати контакти зі всіма, хто навчає і навчається хімії

22 та 23 квітня на кафедрі відбулись заходи присвячені ТИЖДНЮ ХІМІЇ, який відбувався в школах міста Хмельницького протягом 22-26 квітня.

22 квітня на кафедру з ознайомчою екскурсією завітали учні 10 класу ліцею № 17 м. Хмельницького, які навчаються за хіміко-біологічним профілем. Під час якої учні ознайомилися з особливостями вступної кампанії та навчанням у Хмельницькому національному університеті за спеціальностями «Хімічна технологія та інженерія» і «Хімія» і умовами роботи у сучасній науково-дослідній хімічній лабораторії. З учнями поділилися своїми враженнями від навчання за спеціальностями кращі студенти кафедри хімії та хімічної інженерії. І на останок всі прийняли участь у майстер-класі «Перший крок в лабораторії» з видовищними хімічними дослідами.

23 квітня був проведений семінар-тренінг «Інформаційні та інтерактивні технології в навчальному процесі» для вчителів хімії середніх шкіл міста Хмельницького. До того ж вчителі залучили до участі у семінарі кращих учнів, які цікавляться природничими науками.

Під час проведення семінару особливий акцент був зроблений на використанні он-лайн середовища у процесі навчання, спілкування та обговорення різноманітних питань зі студентами, швидкого оцінювання знань та контролю за успішністю та досягненнями студентів. Була надана загальна інформація про роботу кафедри хімії та хімічної інженерії з фокусуванням на наукових напрямках і можливостях реалізації сумісних наукових досліджень з наступним представлення робіт учнів на конкурсі МАН та інших конкурсах наукових робіт. Обговорювались можливості проведення цікавих та видовищних хімічних дослідів на шкільних заняттях з залученням учнів та реалізації «виїзних» лабораторних занять кафедрі хімії та хімічної інженерії.

Окремо про можливості самореалізації під час навчання в університеті у різних сферах діяльності (суспільній, спортивній, науковій) розповіли кращі студенти кафедри Кирильчук Денис та Яцюк Богдана.

Надзвичайно приємно для завідувача кафедри Іванішеної Т.В. було почути подяку вчителів за допомогу співробітників кафедри хімії та хімічної інженерії у підготовці учнів середніх шкіл м. Хмельницького до участі в обласних та Всеукраїнських олімпіадах з хімії та конкурсах наукових робіт у 2019 році.

Семінар-тренінг завершився знайомством з сучасною спеціалізованою лабораторією комплексних досліджень природних матеріалів та проведенням цікавих дослідів у одній з навчальних лабораторій кафедри хімії та хімічної інженерії.

Сподіваємось, що зустрічі та активне співпраця з вчителями середніх шкіл м. Хмельницького і Хмельницької області та їх кращими учнями будуть і надалі продовжуватись .

Доцент кафедри хімії та хімічної інженерії Заверач Є.М.

02.05.2019