Кафедра технології та конструювання швейних виробів провела майстер-класи: «Особливості проектування авторських колекцій одягу» та «Cучасне швейне обладнання фірми «Jack»

Кафедра технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету багато років поспіль співпрацює із ДЗН «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», який очолює Царьова Євеліна Сергіївна. Багато талановитих, яскравих, обдарованих випускників цього навчального закладу вже стали студентами і, навіть, випускниками нашого університету.

Радо зустрівши делегацію Хмельницького центру ПТО сфери послуг, викладачі та майстри кафедри ТКШВ провели два майстер-класи: «Особливості проектування авторських колекцій одягу» та «Сучасне швейне обладнання фірми «JACK».

Велику зацікавленість гостей викликали творчі здобутки колективу кафедри у напрямку створення колекцій одягу. Доцент кафедри ТКШВ Краснюк Л.В. розповіла про основні етапи створення авторських колекцій, детально зупинившись на прийомах стилізації джерела творчості.

На конкретних прикладах Краснюк Л.В. розповіла про особливості проектування колекцій одягу за різними джерелами творчості – об’єктами природи, історичним та народним костюмом, ретро-модою, архітектурою, живописом тощо. До уваги присутніх були представлені ескізні проекти колекцій одягу студентів кафедри ТКШВ, банери та готові вироби.

Жвавий інтерес присутніх викликала демонстрація моделей колекцій студентів кафедри ТКШВ – учасників та переможців всеукраїнських і міжнародних конкурсів молодих дизайнерів одягу.

Доцентом кафедри Засорновою І.О. та майстром виробничого навчання Хасановою О.В. проведено майстер-клас на тему: «Сучасне швейне обладнання фірми «JACK». Під час його проходження викладачі та учні ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» ознайомились з прогресивним швейним обладнанням, яке представляє на українському ринку компанія «SOFTORG».

Гості із цікавістю ознайомились із численними науковими та навчально-методичними здобутками викладачів кафедри ТКШВ.

Також до відома учнів ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» було доведено інформацію про умови вступної кампанії 2019 року та оголошено перелік предметів ЗНО за спеціальністю 182 — Технології легкої промисловості (Конструювання та моделювання швейних виробів), а саме: українська мова та література, математика, хімія або біологія або фізика (на вибір).

Завершенням проведених заходів було вручення сертифікатів про проходження викладачам ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» майстер-класів: «Особливості проектування авторських колекцій одягу» та «Сучасне швейне обладнання фірми “JACK».

Колектив кафедри ТКШВ висловлює щиру подяку за багаторічну співпрацю з ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг». А також бажає навчальному закладу професійного зростання, зміцнення зв’язків з університетом та нових зустрічей. Сподіваємося, що подібний обмін досвідом буде продовжений, що дозволить пізнати нове та цікаве в професії, а учням ДЗН «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» допоможе у вірному виборі подальшого місця навчання!

к.т.н., доцент Лариса Краснюк,
відповідальна за навчально-наукову лабораторію “Технологій і моди”, к.т.н., доцент Ірина Засорнова