КАФЕДРА ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ ІНФОРМУЄ

Кафедра практичної психології та педагогіки інформує про успішний відбір студентів спеціальності «Практична психологія» залучених добровільними помічниками для надання психологічних послуг, психологічної підтримки.

18 вересня 2015 року студенти – практичні психологи Хмельницького національного університету долучились до проекту громадської організації «Всеукраїнська психодіагностична асоціація». Метою проекту було запезпечення супровіду процесу тестування; підтримання в проведенні психологічних тестувань.

Студенти спеціальності « Практична психологія» з ініціативи кандидата педагогічних наук, доцента Джигун Людмили Миколаївни прослухали лекцію та взяли активну участь у тренінгу в обласному управлінні УМВС м.Хмельницького, проведену Всеукраїнською психодіагностичною асоціацією.

Майбутні випускники успішно пройшли відбір на посаду консультанта для надання волонтерської допомоги (виконання робіт, надання послуг та надання іншої підтримки) за наступними напрямами: участь у проведенні інтерв’ю, проведення консультацій ( персональних або в складі комісії) за результатами тестувань і звітування про хід роботи.

Практичні психологи під час участі у волонтерському проекті« Всеукраїнська психодіагностична асоціація» набули практичного досвіду, виробили вміння працювати з різними видами тестових завдань та уміння працювати з клієнтами.

Даний проект реалізується з метою професійної орієнтації та перспективи працевлаштування випускників кафедри практичної психології та педагогіки!

Кафедра практичної психології та педагогіки