Кафедра практичної психології та педагогіки активізує міжрегіональну співпрацю університетів.

Відповідно до рекомендації Спілки ректорів вищих навчальних закладів України щодо зміцнення регіональної співпраці. 24 березня викладачами кафедри практичної психології та педагогіки ХНУ д.п.н., професором Потапчуком Євгеном Михайловичем та д.п.н., професором Матеюком Олегом Анатолійовичем було проведено відкриту лекція для викладачів та студентів факультету психології Львівського Державного університету внутрішніх справ МВС України.

Варто зазначити, що лекція на тему «Психологія шлюбу або підводні рифи сімейного життя» проводилася бінарним методом.

Тема лекції та метод її проведення викликали глибокий інтерес серед слухачів, про що свідчили переповнений лекторій та активне обговорення проблематики після проведення лекції.

Декан факультету психології, доктор юридичних наук, професор Кісіль Зоряна Романівна висловила щиру вдячність за цікаву лекцію та запросила до подальшої плідної співпраці.

Кафедра практичної психології та педагогіки