Кафедра автоматизованих систем і моделювання в економіці вітає переможців

26-27 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із спеціалізації “Економічна кібернетика у 2017/2018 н.р., на базі Львівського національного університету імені Івана Франка

Студент-кібернетик кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці Хмельницького національного університету Макаров Андрій отримав диплом ІІІ ступеня, ставши переможчем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Науковим керівником студента був Завідувач кафедри АСМЕ – Григорук Павло Михайлович, якому вручили Подяку за підготовку переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Кафедра Автоматизованих систем і моделювання в економіці вітає Макарова Андрія та Григорука Павла Михайловича з перемогою!

Також, 25-27 квітня на базі Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ “Університет Банківської справи” наші студентки-кібернетики, а саме: Малащук Інна, Джердж Ольга та Жмурик Вікторія приймали участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з “Економічної кібернетики” та отримали перемогу у номінації “Прогнозування соціально-економічних процесів” та у номінації ” Оригінальне застосування економіко-математичного моделювання”.

Кафедра Автоматизованих систем і моделювання в економіці вітає свої переможців та наукового керівника Григорука Павла Михайловича та Овчиннікову Олену Русланівну!

З повагою, к.е.н.,
викладач кафедри АСМЕ