Інтерактивна та корисна лекція Марії Артеменко для студентів ХНУ

11 квітня студенти Хмельницького національного університету мали можливість взяти участь у лекції Марії Артеменко, першого проректора Херсонського національного технічного університету, на тему «Інтерактивне знайомство з аудиторією: мистецтво створення презентації». Спікер, кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну, співзасновниця Херсонської обласної молодіжної організації «Центр креативної творчості «Бумідей», членкиня Громадської організації «Прогресивні» поділилася весело та зрозуміло своїми знаннями.

Лекція була організована за сприяння студентського самоврядування та відділу навчально-виховної роботи та проведена у читальному залі наукової бібліотеки нашого університету. Пані Марія розкрила секрети успішної презентації, показала, як правильно підготуватися до виступу перед аудиторією, як заволодіти  увагою слухачів і зробити презентацію цікавою та вражаючою.

Студенти різних освітніх програм отримали безцінний досвід від фахівця, і впевнені, що ці знання стануть корисними як в університетських проєктах, так і в майбутньому професійному житті.

Дякуємо нашим партнерам – Херсонському національному технічному університету за співпрацю! Дякуємо ГО «Прогресивні» за цю чудову можливість поглибити свої знання та навички!

Студентська рада

Відділ навчально-виховної роботи