Ініціатива єднання: зустріч ХНУ із Bangor University

1 серпня відбулась зустріч представників Хмельницького національного університету та британського ЗВО – Бангорського університету (Bangor University, Wales, Great Britain) у рамках програми “Ініціатива Єднання”. Суть проєкту полягає в поєднанні українського університету з університетом-побратимом у Великобританії схожого профілю, розміру та за наявності однакових спеціальностей. Завдяки цьому проєкту Хмельницький національний університет розпочав активну співпрацю з Бангорським університетом.

Під час зустрічі представники британського університету були ознайомленні із структурою та роботою студентського самоврядування, а також можливими шляхами співпраці, які представила голова Студентської ради. Крім того, було обговорено особливості кібербезпеки у Хмельницькому національному університеті та можливі варіанти співпраці. Представник кафедри хімії та хімічної інженерії представила нещодавні розробки та досягнення наших науковців та окреслила можливі теми для подальших спільних наукових проєктів.

Участь Хмельницького національного університету у програмі «Ініціатива Єднання» відкриває широкі можливості для міжнародної освітньої, наукової та міжкультурної співпраці.

Ми висловлюємо щиру подяку Cormack Consultancy Group та Bangor University за участі у програмі й нові горизонти співробітництва!

Інформація відділу міжнародних зв’язків