Інформація до відома

На інформацію, що розповсюджується в зовнішніх мережах щодо виявлення фінансових порушень під час проведення ревізії фахівцями  Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, яким університет вдячний за проведену роботу, у січні – березні 2023 року за період з 01.01.2018 р. по 30.09.2022 р. повідомляємо наступне.

Під час виконання робіт з ремонту навчальних корпусів підрядниками-виконавцями робіт до актів виконаних робіт були включені витрати, які під час проведення  ревізії Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області підрядники не змогли підтвердити їх фактичне використання на суму 113 450 грн. Дана сума завищення вартості виконаних ремонтних робіт підрядними організаціями відшкодована Хмельницькому національному університету в повному обсязі та перерахована ними до спеціального фонду університету під час та після термінів проведення ревізії.

Щодо допущених порушень безпосередньо викладачами-зовнішніми сумісниками університету через несвоєчасне повідомлення завідувачів кафедр про їх перебування у відрядженні за основним місцем роботи та не підтвердження виконання фактичної викладацької роботи в університеті, то вони всі усунуті шляхом утримання коштів із заробітної плати зовнішніх сумісників на загальну суму 6 030 грн. під час проведення ревізії.

Під час закупівлі кондиціонерів та послуг по їх встановленню предмети закупівлі були визначені як окремі закупівлі, які відповідають діючому законодавству:

— за договором закупівлі товарів від 05.11.2018 р. на суму 199 800,00 грн. університетом було придбано настінні теплові кондиціонери повітря в навчальні аудиторії за предметом закупівлі “Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої”;

— за договором закупівлі послуг від 09.11.2018 р. на суму 36 482,40 грн.  настінні кондиціонери повітря 18.11.2018 р. були встановлені в аудиторіях .