ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів «Інтелектуальні технології в системному програмуванні»

23-25 квітня 2014 року кафедра системного програмування Хмельницького національного університету спільно з кафедрою комп’ютерних систем та мереж Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича за підтримки Міністерства освіти і науки України провели ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених та студентів «Інтелектуальні технології в системному програмуванні».

У конференції прийняли участь 155 співробітників та студентів з 14-ти вищих навчальних закладів України: Хмельницького національного університету, Вінницького національного технічного університету, ДВНЗ “Криворізький національний університет”, Технічного колледжу Луцького національного технічного університету, Чернівецького факультету НТУ “ХПІ”, Луцького національного технічного університету, ПВНЗ “Буковинський університет”, Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Одеського національного політехнічного університету, Ізмаїльського інституту водного транспорту, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Вінницького фінансово-економічного університету, Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова, ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж».

Під час конференції працювали 5 секцій, на яких було заслухано 77 доповідей. Секції працювали за наступними напрямками:

– Технології системного програмування – під керівництвом доцента Кльоца Юрія Павловича;
– Штучний інтелект: методи та засоби – під керівництвом доцента Лисенка Сергія Миколайовича;
– Інтелектуальні комп’ютерні системи та компоненти – під керівництвом доцентів Савенка Олега Станіславовича та Медзатого Дмитра Миколайовича;
– Методи та засоби оцінки якості системного програмного забезпечення – під керівництвом доцента Говорущенко Тетяни Олександрівни;
– Програмне забезпечення робототехнічних систем – під керівництвом доцента Тітової Вєри Юріївни.

В обговоренні секційних доповідей приймали активну участь викладачі кафедри системного програмування, а також студенти напрямку навчання «Комп’ютерна інженерія» та магістранти спеціальності «Системне програмування» Хмельницького національного університету.