ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання)

25 лютого 2023 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання), яка проводилася на базі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету.

На жаль, часті сирени повітряної тривоги вже стали невід’ємною частиною нашого життя. Урочисте відкриття олімпіади відбулося в укритті. Учасників олімпіади привітали:

– проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету – Віктор ЛОПАТОВСЬКИЙ;

– координатор з проведення учнівських олімпіад Хмельницького національного університету – Тетяна НАДОПТА;

– завідувачка кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва – Ірина АНДРОЩУК;

– методистка Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Ніна ПАВИЧ;

– голова журі, професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, доктор педагогічних наук – Ігор АНДРОЩУК.

Під час виконання теоретичних завдань школярі продемонстрували свої уміння та навички щодо реалізації основних етапів проєктування виробу за заданими умовами.

Практичні завдання учні виконували у сучасних, облаштованих усім необхідним обладнанням, майстернях кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету.

Вчителі загальноосвітніх шкіл брали участь у майстер-класах, круглих столах, де були презентовані освітньо-професійні програми кафедри та сертифікатні програми підвищення кваліфікації.

Щиро вітаємо з заслуженою перемогою учасників олімпіади та їх наставників! Пишаємось Вами, бажаємо нових успіхів під мирним небом України!

З результатами олімпіади можна ознайомитися за посиланням https://olimp.hoippo.km.ua/

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації та спільній згуртованій роботі ректору Хмельницького національного університету – Сергію МАТЮХУ, проректору з наукової роботи ХНУ – Олегу СИНЮКУ, проректору з АГР та виробничого навчання – Анатолію ФОМОВУ, координатору проведення учнівських олімпіад – Тетяні НАДОПТІ, колективу кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

Також дякуємо керівництву та методистам Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за ефективну співпрацю, розуміння та компетентність.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися в Україні, розвиватися та презентувати результати своїх досягнень! ДЯКУЄМО Вам за Вашу сміливість, відданість та силу, за те, що боретесь за нас, нашу свободу, сьогодення та майбутнє, за те, що Ви є для нас прикладом незламності та витримки!

Науково-дослідна частина,
кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва