ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології в Хмельницькому національному університеті

Ось і завершився цикл Всеукраїнських учнівських олімпіад (ІІІ етап). Він проходив в аудиторіях, лабораторіях і майстернях Хмельницького національного університету.

Проведенню олімпіад передувала велика організаційна робота. Висловлюємо сердечну вдячність ректору ХНУ Сергію МАТЮХУ, проректору з наукової роботи Олегу СИНЮКУ, проректору з АГР та виробничого навчання Анатолію ФОМОВУ за допомогу та забезпечення комфортних умов на олімпіадах, розуміння й професійний підхід.

25 лютого 2023 року відбулася завершальна олімпіада з екології на кафедрі екології та біологічної освіти.

Ми знову, як і рік поспіль, незламні! У зв’язку з сигналом «Повітряна тривога» олімпіада розпочалася в укритті, де з вітальним словом виступив проректор з НПР Хмельницького національного університету Микола ЙОХНА, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктор ОЧЕРЕТЯНКО, голова журі – Сергій ШЕВЧЕНКО, завідувачка кафедри екології та біологічної освіти ХНУ – Наталія МІРОНОВА, методист з біології та екології науково-методичного центру Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Лілія МИРНА. Також ректор ХОІППО відзначив Грамотою Хмельницької обласної ради голову журі – Сергія ШЕВЧЕНКА.

Після сигналу «Відбій повітряної тривоги» школярі продовжили виконання теоретичних і практичних завдань.

Олімпіада з екології має відмінності від інших предметних олімпіад, адже замість практичних завдань, проводився публічний захист екологічного проєкту.

Участь школярів в учнівській олімпіаді з екології сприяє екологічному вихованню й залученню їх до проєктної діяльності, розширенню спектра досліджуваних проблем екологічного змісту, формує навички проведення досліджень і є першим кроком до вибору професії, адже багато школярів у майбутньому оберуть професію еколога.

Оцінювання учнівських робіт було здійснено професійним журі, яке складалось з кращих учителів області, досвідчених викладачів кафедри екології та біологічної освіти ХНУ, методиста Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Хочеться висловити щиру вдячність за чудову й злагоджену діяльність під час проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екологіі колективу кафедри екології та біологічної освіти, керівництву та методистам Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти, оргкомітету, членам журі, апеляційних комісій, експертам-консультантам; вчителям – за належну підготовку школярів; батькам – за турботу й підтримку дітей.

Наша сердечна й особлива подяка Збройним Силам України! Спасибі за життя та майбутнє, яке Ви мужньо й сміливо виборюєте, наші дорогі воїни. Ми віримо у Вас, бажаємо здоров’я, енергії, витримки!

Хай наша повага й підтримка, віра й молитва надають додаткових сил ЗСУ!

Разом ми наближаємо нашу спільну, одну на всіх ПЕРЕМОГУ.

СЛАВА ЗСУ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Науково-дослідна частина,
кафедра екології та біологічної освіти