ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛАДНАННЯ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ»

В період з 9 по 11 квітня 2014 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування», в якій безпосередньо прийняли участь команда студентів Хмельницького національного університету під керівництвом викладачів кафедри Машин і апаратів факультету інженерної механіки. В олімпіаді взяли участь 5 команд (17 студентів) з 5 ВНЗ України.

Виконання конкурсних завдань проходило у навчальних лабораторіях кафедри МЛП з використанням технологічного обладнання та в комп’ютерному класі «SolidWorks».

На підставі комплексної оцінки було визначено переможців як за загальними показниками, так і в кожній з визначених номінацій: «Швидкість роботи», «Точність отриманих результатів», «Якісне виконання графічної частини», «Відповідність державним стандартам України» та «Повнота рішень», це дало змогу оцінити індивідуальні здібності кожного з учасників, перевірити рівень підготовки студентів різних ВНЗ, оцінити ефективність навчальних методик, визначити напрямки подальшого вдосконалення процесу навчання, які сприятимуть підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців зі спеціальності. Абсолютні переможці олімпіади визначались за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

Серед усіх переможців студент ХНУ

Михайловський Андрій Юрійович зайняв ІІІ місце, за що нагороджений дипломом третього ступеня.

Дипломом другого ступеня нагороджена команда Хмельницького національного університету у складі:

Калинич Андрій Євгенович (гр. МБс-12-2)

Кусяк Іван Романович (гр. МБс-12-2)

Лісова Марія Іванівна (гр. МБ-10-1)

Михайловський Андрій Юрійович (гр. МБ-10-1)

Грамотою відзначена Лісова Марія Іванівна (гр. МБ-10-1) за перемогу у номінації «Повнота рішень».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!

Виконання конкурсних завдань

Вручення нагород команді Хмельницького національного університету

Підведення підсумків, закриття олімпіади