ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість» за спеціальністю: «Конструювання та технології швейних виробів»

В період з 1-4 квітня 2014 року відповідно до наказу МОН України від 23.12.13 року № 1820 у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість» за спеціальністю «Конструювання та технології швейних виробів».

Незважаючи на всілякі події в суспільстві і світі було вирішено зберегти добру традицію проведення олімпіади і команда з 3-х студенток кафедри ТКШВ прийняла участь у ІІ турі у КНУТД, м. Київ.

В олімпіаді взяли участь 9 команд (36 студентів) з 6 ВНЗ України та Росії.

До складу журі увійшли представники 6 ВНЗ – учасників олімпіади.

Студентам були запропоновані завдання на тему «Моделі жіночого плечового виробу з капюшоном» з таких розділів навчального плану спеціальності:

– конструювання одягу;
– композиція одягу;
– технологія швейних виробів;
– метрологія, стандартизація, управління якістю;
– основи технічної, наукової творчості та патентознавства.

На підставі комплексної оцінки було визначено переможців як за загальними показниками, так і в кожній з визначених номінацій. Цього року було запропоновано 11 номінацій («Конструювання та технології швейних виробів»), це дало змогу оцінити індивідуальні здібності кожного з учасників, перевірити рівень підготовки студентів різних ВНЗ, оцінити ефективність навчальних методик, визначити напрямки подальшого вдосконалення процесу навчання, які сприятимуть  підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців швейної та взуттєвої галузей.

Абсолютні переможці олімпіади визначались за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

Із спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»

призерами олімпіади стали:

Готра Олена Михайлівна – І місце

Хмельницький національний університет;

Горіславець Інна В’ячеславівна – ІІ місце

Київський національний університет технологій та дизайну;

Купріянова Юлія Сергіївна – ІІІ місце

Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля.

Студентка Хмельницького національного університету кафедри ТКШВ Готра Олена Михайлівна отримала диплом І ступеня Міністерства освіти і науки України та посіла 1 місце у номінаціях «Технічне моделювання», «Патентна новизна» 2 місце у номінаціях «Конструкція», «Стильове вирішення»

Юзюк Ольга Олександрівна посіла 1 місце у номінаціях «Ідея», «Моделювання» 2 місце у номінації «Графіка»

Попсуйко Вікторія Олександрівна посіла 1 місце у номінації «Композиція», 2 місце у номінаціях «Конструктивне рішення», «Оригінальність ідеї» 3 місце у номінації «Технологія»

Висловлюємо вдячність викладачам кафедри ТКШВ ХНУ, які відповідали за підготовку учасників олімпіади:

Член журі – д.т.н., проф. Славінська А.Л.

Конструювання одягу – к.т.н., доц. Сиротенко О.П.,

Композиція одягу – к.т.н., доц. Кулешова С.Г.,

Технологія швейних виробів – к.т.н., доц. Кошевко Ю.В.,

Основи технічної, наукової творчості та патентознавства – к.т.н., доц. Захаркевич О.В.

Зав. кафедрою ТКШВ
д.т.н., проф. Славінська А.Л.

Роботи студенток кафедри ТКШВ у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади у КНУТД, м. Київ

завдання на тему «Моделі жіночого плечового виробу з капюшоном»