ХНУ– перший серед ЗВО Хмельницької області в рейтингу uniRank University Ranking 2024

Хмельницький національний університет посів найвище місце серед ЗВО Хмельницької області у рейтингу uniRank University Ranking 2024 та увійшов до ТОП-50 найпопулярніших університетів України.

UniRank University Ranking – це неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність закладів вищої освіти у інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb).

Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність університету.

До рейтингу українських університетів за 2024 рік увійшло 192 українських заклади вищої освіти, що відповідають таким критеріям відбору uniRank:

  • заклад має статут, ліцензію чи акредитацію відповідної української організації вищої освіти;
  • проводить підготовку щонайменше на бакалавраті, а краще – і в магістратурі, аспірантурі та докторантурі;
  • проводить заняття переважно в традиційному, очному, недистанційному форматі навчання.

Отже, у рейтингу uniRank University Ranking 2024 Хмельницький національний університет посів 34 місце та покращив свої позиції порівняно з минулим роком: у рейтингу uniRank University Ranking 2023  ХНУ був на 40 місці.

Детальніше ознайомитися з рейтингом можна за посиланням https://www.4icu.org/ua/

Радіємо результатам, продовжуємо працювати та розвиватися! Бажаємо колективу університету наснаги та подальших успіхів і досягнень!

Відділ зв’язків з громадськістю