ХНУ отримав подяку за активну волонтерську діяльність

23 вересня 2022 року директор благодійної організації «БФ «Мир та відродження»» Сергій Мулярчук вручив ректору Хмельницького національного університету Сергію Матюху подяку за допомогу у створенні одного із найбільших в Україні центрів виготовлення маскувальних сіток для ЗСУ та інших військових формувань, які боронять та захищають територіальну цілісність України у війні з росією.

Нагадаємо, що за сприяння керівництва нашого університету у спорткомплексі ХНУ з 1 березня 2022 року небайдужі хмельничани, серед яких і співробітники та студенти, плетуть маскувальні сітки. Станом на 22 вересня цього року усього було виготовлено та передано нашим захисникам  35000 квадратних метрів сіток. Тож під час зустрічі також обговорили і умови подальшої співпраці із врахуванням нинішніх вимог до організації навчального процесу.

Разом до перемоги!

Відділ зв’язків з громадськістю