Хмельницький національний університет відзначив свій 56-й день народження

14 жовтня 2018 року Хмельницький національний університет відсвяткував свій 56-й день народження. З цієї нагоди у стінах навчального закладу пройшла низка урочистих та святкових заходів.

У рамках святкування Дня університету 12 жовтня у фойє актової зали та 4 навчального корпусу відбувся ряд тематичних виставок. Діяла виставка друкованих видань викладачів університету, виставка фіто-композицій «Золота осінь».

Свої наукові здобутки та напрацювання представили до огляду університетській спільноті та гостям кафедри ХНУ: телекомунікацій та комп’ютерно-інтегрованих технологій; комп’ютерної інженерії та системного програмування; машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем; технологічної і професійної освіти та декоративного мистецтва; дизайну. Результати своєї праці продемонстрували учасники клубу садоводів та виноградарів на виставці-ярмарку живих рослин, квітів, овочів та фруктів «Дари Поділля».

З нагоди Дня працівників освіти, Дня Хмельницького національного університету та Дня захисника України в актовій залі відбулися урочисті заходи. Присутнім продемонстрували короткометражний фільм про досягнення університету за 2018 рік. Із вітальним словом виступив ректор ХНУ професор Микола Скиба, побажавши усім здоров’я й подальших творчих успіхів, а нашому ВНЗ процвітання. Згідно з наказом ректора до Дня Хмельницького національного університету кращі працівники були відзначені премією та нагороджені Грамотами ректора університету; окремі викладачі ХНУ та ректор Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького Олег Шинкарук, в минулому проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ, були занесені до «Книги пошани університету»; видатні студенти нагороджені Почесними грамотами. Колишні працівники університету, ветерани праці, отримали Почесний знак «Ветеран університету». Грамотами департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА нагороджені завідувач кафедри зносостійкості машин професор Олександр Диха та доцент кафедри радіоелектронних апаратів і телекомунікацій Олександр Яновицький.

Концертна програма, підготовлена творчими колективами Центру культурного та естетичного виховання студентів ХНУ – народним театром пісні «Сузір’я», народним ансамблем танцю «Юність поділля», вокальними колективами «Камертон» та «Струни серця», викликала хвилю позитивних емоцій. Із захватом присутні слухали пісню «Народились ми в Україні» у виконанні студентів з Афганістану, Камеруну, Ємену та Сенегалу, які навчаються на підготовчому відділенні Хмельницького національного університету.

Вітаємо рідний університет з днем народження, бажаємо йому стрімкого розвитку, процвітання, глибокої шани та визнання!

Vivat alma mater!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ