ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВІДЗНАЧИВ СВІЙ 54-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

14 жовтня, у День українського козацтва та християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці Хмельницький національний університет відсвяткував свій 54-й день народження.

В рамках святкування Дня університету 11-13 жовтня у фойє 4 навчального корпусу відбувся ряд тематичних виставок. Презентувались наукові здобутки та мистецькі проекти, а також виставка фітокомпозицій «Щедра українська осінь».

Студентський актив 12 жовтня організував флешмоб «ALMA MATER», зобразивши логотип Хмельницького національного університету.

З нагоди Дня захисника України студенти та викладачі університету вшанували героїв Небесної сотні та воїнів АТО, які захищали незалежність і територіальну цілісність України, покладанням квітів до меморіального знаку «Героям слава».

Результати своєї праці продемонстрували учасники клубу садоводів та виноградарів «Елітний сад», який успішно функціонує на базі Хмельницького національного університету ось уже шість років, а його членами є садоводи з різних куточків нашої області.

З нагоди Дня університету, Дня захисника України та Дня працівника освіти 13 жовтня відбулись урочисті, під час яких кращі працівники серед професорсько-викладацького складу були нагороджені Грамотами ректора університету. Колишні працівники університету, ветерани праці, отримали почесний знак «Ветеран університету».

Святкування завершилось театралізованим дійством «Любіть Україну!», яке підготували творчі колективи центру культури та естетичного виховання студентів.

Ще раз вітаємо рідний університет з днем народження, щиро бажаємо йому стрімкого розвитку, процвітання, глибокої шани та визнання як на теренах України, так і далеко за її межами!