ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВІДЗНАЧИВ «ДЕНЬ ВИПУСКНИКА»

30 червня 2016 року у Хмельницькому національному університеті відбулись урочистості “Випускник – 2016” з нагоди вручення дипломів магістрам, спеціалістам та бакалаврам.

Традиційно Хмельницький національний університет святкує черговий сорок дев’ятий випуск студентів. Це радісна і разом з тим сумна подія. За роки свого існування зі стін університету вийшло понад 55 тисяч кваліфікованих фахівців, які своєю повсякденною працею прославляють Хмельницький національний університет не тільки на теренах Хмельницької області, а й далеко за її межами.

Свято розпочалось урочистою ходою кращих випускників 2016 року за факультетами, а також студентів-призерів та переможців наукових конференцій, відмінників студентського самоврядування, учасників творчих колективів та найкращих спортсменів.

Цього року майже 2500 випускників із 7 факультетів отримали професійну путівку в трудове життя.

Ведучі свята, заслужений артист України Микола Довгальов та керівник народного СТЕМ-у «Юмодес» Микола Лук’янюк, згадали випускників університету минулих років, воїнів-героїв, які загинули, боронячи вітчизну. Хвилиною мовчання усі присутні віддали шану «Небесній сотні», полеглим воїнам, які відстоювали нашу землю, та померлим у протистояннях українцям. Серед загиблих, на жаль, є і наші випускники – факультету міжнародних відносин – Валерій Дереш та факультету інженерної механіки – Володимир Овчарук.

Після цього студенти ХНУ внесли державний прапор України та прапор Хмельницького національного університету, підняття яких відбувалось під супровід Гімну України та Гімну Хмельницького національного університету.

До випускників звернувся ректор Хмельницького національного університету, професор Микола Скиба: «Шановні випускники! Цього року ви отримаєте дипломи про здобуття вищої освіти. Ви мали змогу навчатись в найбільшому на Поділлі вищому навчальному закладі. На сьогоднішній день наш університет має високий рівень проведення навчальної, методичної, наукової та виховної роботи. Тож дозвольте від усього колективу університету привітати вас з цим хвилюючим і незабутнім днем. Здається ще вчора ви зробили свій перший крок у стінах Хмельницького національного університету в якості студентів, а вже сьогодні у ваших серцях і любов до отриманої спеціальності, і надія на подальше професійне ставлення, і віра в щасливе майбутнє. Керівництво університету та викладачі приклали максимум зусиль для формування цих вкрай важливих якостей, а ваше завдання – не забувати про саморозвиток та постійне вдосконалення уже здобутих знань. Невичерпного джерела енергії, нових творчих здобутків, реалізації поставлених цілей. Завжди залишайтесь патріотами нашої держави і рідного університету. Слава Україні!»

На свято також завітали високоповажні гості: міський голова Хмельницького Олександр Сергійович Симчишин, ректор Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олег Миколайович Шинкарук, випускник нашого університету 1982 року, а зараз президент фонду «Новотех» Бельдій Микола Миколайович, доктор-інженер кафедри відновлювальних джерел енергії природничо-технологічного університету м. Бидгощ (Польща), президент Польської асоціації теплових насосів Томаш Маня, а також професорсько-викладацький склад ХНУ, батьки та рідні випускників.

Від випускників дві тисячі шістнадцятого року виступила голова студентської ради університету, віце-президент з організації питань ВМГО «Національний студентський союз», голова молодіжної громадської ради при управлінні молоді та спорту – Анастасія Козак.

Тільки вчора випускникам останніми акордами відлунали державні екзамени та захисти дипломних проектів, а сьогодні їм вручили символічні дипломи «спеціалістів», «магістрів» та трудову книжку.

Творчими номерами випускників радували солісти народного театру пісні «Сузір’я», вокальний колектив «Камертон», народний театр сучасного танцю «Релакс», а також колективи центру культури та естетичного виховання студентів ХНУ і Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького.

Від імені університетської спільноти щиро вітаємо випускників Хмельницького національного університету! Зичимо успіхів у житті та блискучої кар’єри, бажаємо, щоб знання, здобуті в університеті, стали запорукою щасливого майбутнього.

Дорогі випускники, щасливого вам старту у вашій кар’єрі, досягнень та перемог на життєвому шляху! Ми бажаємо кожному з вас щасливої дороги в професійне життя, і відпускаємо у вільний трудовий політ! Віримо, що ви будете гідно нести звання випускників Хмельницького національного університету, а у своїх серцях на довгі роки збережете повагу та любов до своєї Альма Матер! В добру путь дорогі випускники!

Відділ зв’язків з громадськістю
Хмельницького національного університету