Хмельницький національний університет посів найвище місце серед ЗВО Хмельниччини

Портал Освіта.ua оприлюднив щорічний  Консолідований рейтинг українських закладів вищої освіти. Для його складання використано відомі рейтинги університетів країни: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

Консолідований рейтинг університетів 2022 року охопив результати 250 закладів вищої освіти, а також містить 10 тематичних підрейтингів: «Найкращі класичні університети України», «Найкращі технічні виші», «Найкращі аграрні виші», «Найкращі педагогічні виші», «Найкращі медичні виші», «Найкращі мистецькі виші», «Найкращі приватні виші», а також «Найкращі київські виші», «Найкращі виші регіонів України» і «Найкращі виші областей».

Отже, у Консолідованому рейтингу українських закладів вищої освіти Хмельницький національний університет посів 59-60 місце, а у Рейтингу закладів вищої освіти Хмельницького — перше місце.

Нагадуємо, що вступна кампанія триває і запрошуємо абітурієнтів стати здобувачами вищої освіти Хмельницького національного університету.

Відділ зв’язків з громадськістю