ХІМІКИ-ТЕХНОЛОГИ ВИВЧАЮТЬ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ОЧИСТКИ ВОДИ В АКВАПАРКУ «7 ОКЕАН»

10 березня 2016 року студенти 4 курсу спеціальності «Хімічна технологія та інженерія» вперше відвідали аквапарк «7 океан» (м. Хмельницький) та дізналися про сучасні методи і технології очистки води у басейнах.

Екскурсія розпочалася ознайомленням з принципами роботи енергозберігаючого обладнання, що створює потрібні умови для функціонування аквапарку. Виконавчий директор Юрій Степовий розповів про особливості роботи обладнання в котельні, яка забезпечує необхідні норми температури повітря та води і комфортні умови для відпочинку гостей.

Головний енергетик Ігор Панов показав як функціонує енергозберігаюче обладнання італійських та іспанських виробників, створюючи безпечні умови для відпочинку, а також відповідні показники якості.

Студенти також дізналися про методи та способи очистки і знезараження води, побачили як відбувається визначення показників якості води у «міні-лабораторії». Під час екскурсії рН води, що подається у басейни аквапарку становив 7,1.

На завершення екскурсії системний адміністратор Олександр Келюх розповів студентам про акційні знижки та пропозиції для недорогого і цікавого відпочинку в аквапарку «7 океан».

Екскурсія до аквапарку «7 океан» відбулася за сприяння проректора з наукової роботи Хмельницького національного університету, д.т.н., проф. Георгія Параски. З метою ознайомлення з новими технологіями на підприємствах м. Хмельницького заплановано нові екскурсії для студентів різних спеціальностей протягом березня 2016 року.

Під час екскурсії студенти спеціальності «Хімічна технологія та інженерія» не лише впевнилися у якості очистки води у басейнах, а й дізналися про спеціальні акції та пропозиції. Тепер студенти зможуть безпечно та активно відпочивати у одному з найбільших аквапарків України.

Дякуємо керівництву аквапарку «7 океан» за надану можливість вивчення сучасних технологій енергозбереження, очистки та знезараження води.

Детальніша інформація за адресою http://vk.com/akvapark_km.

За інформацією кафедри хімічної технології