ХХІ УНІВЕРСІАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД

З 17 по 19 листопада 2015 року в спортивній залі навчального корпусу №4 проходили змагання з волейболу серед чоловічих команд в залік ХХІ Універсіади Хмельницького національного університету.

У змаганнях брали участь збірні команди шести факультетів та команда спеціальності «Здоров’я людини». За результатами ХХ Універсіади команди були розподілені на дві підгрупи.

В групу А потрапили команди:

1. Факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем

; 2. Факультету технологій та дизайну;

3. Команда спеціальності «Здоров’я людини».

До групи В увійшли команди:

1. Факультету економіки і управління;

2. Факультету інженерної механіки;

3. Гуманітарно-педагогічного факультету;

4. Факультету міжнародних відносин.

За результатами ігор в групах за коловою системою, перші місця зайняли збірні команди: факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем та факультету економіки і управління, оскільки основний склад збірної команди університету складають волейболісти саме цих факультетів.

У фінальній зустрічі, для з’ясування переможця, команди використали всі можливі три партії. Першу партію з рахунком 25:23 виграли волейболісти команди факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем. Другу партію виграли волейболісти факультету економіки і управління з рахунком 25:22. Вирішальна третя партія виявились дуже напруженою, рахунок змінювався багаторазово на користь то однієї,то іншої команди. З фінальним рахунком 15:13 перемогу здобула команда факультету економіки і управління.

На думку представників команд факультетів та суддівської колегії, кращим гравцем змагань став студент групи МР-12-1 Гандзій Артур.