Гриневич Руслан Володимирович

 завідувач навчально-виробничої майстерні

Народився 9 серпня 1949 року в с. Лошківці Дунаєвецького району Хмельницької області в сім’ї службовців.

   Свою трудову та професійну діяльність розпочав 1973 року, після закінчення Хмельницького технологічного інституту побутового обслуговування на посаді старшого наукового співробітника науково-дослідного сектору.

   За час роботи зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, здібним організатором і керівником структурного підрозділу.

   Постійно працює над розробкою та впровадженням у виробництво нових полімерних матеріалів, дослідженням їх фізико-хімічних властивостей, виготовленням нових зразків устаткування, пристроїв, деталей та нестандартних виробів для проведення наукових досліджень і забезпечення внутрішніх господарчих потреб структурних підрозділів університету.

   За час роботи в університеті, за результатами наукових досліджень надруковано 21 публікацію, отримано 3 авторських свідоцтва на винаходи.

   За його активного сприяння і участі розширилась і зміцнилась наукова, навчальна, матеріально-технічна база, верстатний парк, впроваджені енергозберігаючі та менш металоємні технології, забезпечено дотримання протипожежного стану, належних безпечних умов для роботи співробітників лабораторії.

   За багаторічну, сумлінну ефективну працю, зразкове виконання посадових обов’язків Р.В. Гриневич неодноразово відмічався грамотами і подяками МОН України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької міської ради, ювілейною пам’ятною медаллю «Ветеран університету» і заносився на Дошку пошани університету.