Гостьова лекція на тему «ПВК «Редан» – нова молодіжна субкультура чи психологічна операція ворожих спецслужб?»

7 березня 2023 року для студентів першого курсу факультету управління, адміністрування та туризму в межах національно-патріотичного виховання була проведена гостьова лекція на тему «ПВК «Редан» – нова молодіжна субкультура чи психологічна операція ворожих спецслужб?».

Активність  нового молодіжного руху, його штучне та досить швидке поширення в Україні потребує миттєвої реакції від закладів освіти з метою проведення роз’яснювальної роботи серед здобувачів освіти.

Організаторами гостьової лекції були декан ФУАТ д-р екон. наук, професор Євгеній Рудніченко та заступник декана з виховної роботи, канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Людмила Кримчак. Організатори висвітлили особливості походження та поширення даного молодіжного руху в Україні.

Запрошеним гостем на заході був адвокат Олександр Кримчак, який розповів про правові наслідки участі молодих осіб в подібних заходах та вчинення ними неправомірних дій.

Загалом студенти факультету були ознайомлені із законодавчими аспектами проведення масових заходів, особливо під час дії воєнного стану в країні, та юридичною відповідальністю за вчинені правопорушення.

Людмила КРИМЧАК,

заступник декана ФУАТ з виховної роботи