Гордість за наше студентство

Тетяна Іщук, студентка факультету технологій і дизайну за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія», визнана найкращим студентом-магістром Хмельницького національного університету 2023 року.

16 листопада 2023 року, напередодні Міжнародного Дня студента, вона була відзначена грамотою Хмельницької обласної ради. Під час навчання у Хмельницькому національному університеті Тетяна є активною учасницею Наукового товариства студентів і молодих вчених, крім того бере активну участь у різних сферах життя університету.

У стінах Хмельницької обласної ради, голова обласної ради Віолета Лабазюк нагородила Тетяну Іщук, грамотою за наполегливу працю, волонтерську діяльність в умовах воєнного стану, активну громадську позицію, участь в інтелектуальних творчих конкурсах і досягнення високих показників якості знань.

У контексті важливості Дня студента, голова обласної ради Віолета Лабазюк та її перший заступник Володимир Гончарук особисто зустрілися із студентством області, висловивши їм щирі вітання з цією великою подією. Серед учасників заходу були студенти, які вирізняються високими досягненнями в навчанні та інших сферах життєдіяльності, студентські лідери та активні представники студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти області.

17 листопада у Хмельницькій міській раді відбулася зустріч міського голови Олександра Симчишина із студентством міста. «Сьогодні це студенти, а через рік цілком можливо вже стажисти і наші працівники». Привітав активну молодь з Міжнародним Днем студента. Побажав не втрачати ні дня, рухатися, розвиватися, вчитися. «До успіху немає легких шляхів. Особливо зараз, коли навколо війна. Але впевнений, що у них все вдасться! Gaudeamus igitur, Juvenes dum sumus!», – розповів міський голова Олександр Симчишин.

Також міський голова відзначив кращих студентів і серед них четверо здобувачів освіти нашого закладу: Буга Євгенія Романівна, Нижник Назар Ігорович, студенти факультету економіки та управління,Швайко Валерія Костянтинівна, студентка факультету інформаційних технологій, Шевчук Діана Геннадіївна, студентка факультету технологій і дизайну.

Пишаємося нашими студентами і висловлюємо щиру вдячність за гідне представлення Хмельницького національного університету.

Бажаємо успіхів у навчанні, здобутків та здійснення мрій!

Відділ навчально-виховної роботи