ГОЛОВА СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ ОЧОЛИЛА МОЛОДІЖНУ ГРОМАДСЬКУ РАДУ МІСТА

Міська рада у своїй діяльності приділяє особливу увагу роботі з молоддю, на яку покладає надії щодо залучення її до реалізації проектів, спрямованих на розвиток міста. Саме тому, з ініціативи міського голови Олександра Симчишина, було прийнято рішення щодо створення Молодіжної громадської ради при Управлінні молоді та спорту Міської ради.

10 березня у сесійній залі Міської ради відбулась конференція щодо створення Молодіжної громадської ради, яку провів начальник Управління молоді та спорту Сергій Ремез. Для участі в конференції попередньо зареєструвався 21 представник громадських організацій та вищих навчальних закладів міста. У роботі конференції взяли участь 16 представників, з яких шляхом закритого голосування обрано 11 членів ради. Головою Молодіжної громадської ради обрано Анастасію Козак, голову Студентської ради Хмельницького національного університету.

Студентська рада
Хмельницького національного університету