Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дам’ян Черчинський відвідав ХНУ

14 травня у Хмельницькому національному університеті відбулася зустріч керівництва університету в особі ректора професора Миколи Скиби та проректора з міжнародних зв’язків професора Миколи Йохни з Генеральним консулом Республіки Польща у м. Вінниці Дам’яном Черчинським, який призначений на цю посаду три місяці тому. Також на зустрічі була присутня віце-консул з політичних питань Генерального Консульства Республіки Польща у м. Вінниці Агнєшка Гуральска.

Ректор університету професор Микола Скиба підкреслив важливість та необхідність міцних відносин між Україною та Польщею. Під час зустрічі обговорювались питання подальшої співпраці. Дам’ян Черчинський наголосив на важливості роботи університету у розвитку польської мови на Хмельниччині та розвитку добросусідських відносин між нашими державами, зазначивши, що уряд Республіки Польща усіляко сприятиме і надалі вивченню польської мови в Україні.

На завершення зустрічі гості відвідали музей історії Хмельницького національного університету та дізналися про становлення навчального закладу і визначні здобутки наших студентів.