Формуємо свідому та патріотичну спільноту!

В історії України є безліч подій, які нам необхідно пам’ятати та усвідомлювати їх важливість. Саме такою є історична подія, що започаткувала український національний рух, — бій під Крутами в 1918 році. Студенти, які стали антагоністами проти більшовицької навали, показали свою відданість ідеї незалежності України та залишились символом героїзму дотепер.

29 січня, у день відзначення річниці бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, студентське самоврядування спільно з Українською асоціацією студентів (представник від ХНУ – Полякова Марія, студентка 4 курсу гуманітарно-педагогічного факультету) організували у стінах Хмельницького національного університету перегляд фільму «Крути 1918», приурочений пам’яті героїчного бою під Крутами 1918 року.

Ми, як спадкоємці великої історії, маємо продовжити традиції патріотизму та героїзму наших пращурів та зберігати пам’ять про них. Саме тому, Українська асоціація студентів анонсувала благодійний перегляд фільму, який транслює історичні події боротьби українців за своє майбутнє.

На заході були присутні ректор університету Матюх Сергій Анатолійович, проректор Йохна Микола Антонович та  доктор історичних наук, професор  Юрій Земський.

Дякуємо кожному, хто долучився до цього заходу, де ми не лише вшановували минуле, а й навчалися розуміти наше сьогодення. Спільно ми формуємо свідому та патріотичну спільноту!

Студентська рада ХНУ

Відділ навчально-виховної роботи