Вітаю, шановні викладачі та представники ЗВО!

 

Щиро дякуємо Вам за багаторічну співпрацю та підтримку програми «Завтра.UA»! На сьогодні вже понад 2600 молодих лідерів є членами спільноти «Завтра.UA».

Ми раді повідомити, що 23 жовтня 2023 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 18-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA». До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3–6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

Ключові вимоги до аплікантів:

–  оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в конкурсній роботі;

–  активна позиція та досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проєктів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;

–  мотивація до особистісного та професійного зростання;

–  лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальна інформація та подача заявок на сайті програми https://zavtra.in.ua/ з  23 жовтня до 30 листопада  2023 року.

Ми прагнемо аби якомога більше талановитих студентів дізналися про конкурс, а найсильніші отримали стипендію, стали частиною спільноти молодих лідерів та отримали можливості від Фонду Віктора Пінчука.

Звертаємось до вас із проханням забезпечити поширення інформації серед студентів вашого ЗВО про старт прийому заявок та можливості від програми.

Ми будемо вдячні за розміщення інформації на офіційних сторінках, вебсайті ЗВО, а також використовуючи студентські групи розсилок, групові скриньки, студентські групи в соціальних мережах тощо.

Для розповсюдження інформації надсилаємо вам:

– Коротка інформація про конкурс для розміщення;

– Зображення для Viber та Telegram повідомлень;

– Банер для розміщення на сайті.

Будемо дуже вдячні вам, за можливість провести презентацію  Стипендіальної програми «Завтра.UA» на навчальних платформах вашого ЗВО.

У разі, якщо у вас є потреба в матеріалах іншого формату або виникатимуть запитання, будь ласка, звертайтесь до мене, і я обов’язково надам необхідну інформацію.

З вдячністю та надією на плідну співпрацю,

З повагою,

Ольга Бабич

Координатор конкурсу «Завтра.UA»

Моб.: (067) 272 64 11

Не знайдено жодної події!