Подільська Швейцарія

1 липня 2023 р. виїзд о 600

Маршрут № 5 «Подільська Швейцарія»

Нитка екскурсійного маршруту: Хмельницький – Маліївці – Кам’янець-Подільський – Бакота – Хмельницький

Опис маршруту: Під час екскурсії ми побуваємо в одному з наймальовничіших куточків Поділля – с. Маліївці (головною атракцією якого є 18-метрова скеля з водоспадом та печерним гротом, а також побуваємо в палаці Орловських (споруда кінця XVIІІ ст.) та старовинному парку).  В Кам’янці-Подільському – перлині Поділля, місті, що зберегло дух середньовіччя,  відвідаємо  Новопланівський міст, Ратушу, Кафедральний костел Петра і Павла, Вірменську дзвіницю, Кам’янець-Подільську фортецю. Родзинкою подорожі стане Бакота – Українська Атлантида з неймовірними краєвидами, що виникли у звивистому річищі Дністра та каньйонам, між якими протікає річка. Побуваємо в найдавнішому печерному монастирі Поділля, а також будемо мандрувати Дністровським каньйоном на річковому двопалубному кораблі.

Розробники та керівники проєкту:      д.е.н., професор, зав. кафедри туризму Ігор ЖУРБА
Голова ВПП ХНУ, к.т.н., доцент Ірина ФОРКУН

Вартість екскурсії: