Буковинський променад

10 червня 2023 р. виїзд о 600

Маршрут №2 «Буковинський променад»

Нитка екскурсійного маршруту: Хмельницький – Чернівці – Хотин – Хмельницький

Опис маршруту: Під час екскурсії Чернівцями відвідаємо резиденцію митрополитів Буковини та Далмації (Національний університет Ю. Федьковича), що внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Також матимемо можливість продефілювати центральною пішою вулицею міста (О. Кобилянської), де продегустуємо запашну каву із смачними марципанами у кав’ярнях, які так полюбляли Ольга Кобилянська та Леся Українка. Буде запропонована ексклюзивна мандрівка у стару частину періоду австро-угорської імперії.

Хотинська фортеця – одне із 7-ми чудес України. Фортеця вражає своїми неприступними 40-метровими стінами, масивними й водночас стрункими вежами, що здіймаються над Дністром.

Розробники та керівники проєкту: д.е.н., професор, зав. кафедри туризму Ігор ЖУРБА
Голова ВПП ХНУ, к.т.н., доцент Ірина ФОРКУН

Вартість екскурсії: