4 червня 2024 року здобувачі освіти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія в рамках вивчення навчальних дисциплін «Процеси і апарати хімічних виробництв», «Фізична та колоїдна хімія», «Загальна хімічна технологія», «Основи стандартизації та сертифікації» під керівництвом завідувача кафедри хімії та хімічної інженерії, професора Ольги Параски провели виїзне заняття на ЦСК «Біофарма Плаза» м. Хмельницький.
Під час візиту на ЦСК «Біофарма Плаза» здобувачі освіти спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» мали можливість ознайомитися з роботою сучасної лабораторії, де проводяться комплексні дослідження властивостей плазми крові, а також технологічними процесами, які використовуються для забезпечення якості та безпеки донорської плазми крові. Виконавчий директор ЦСК «Біофарма Плаза» Людмила Щербатюк провела для студентів екскурсію, під час якої детально розповіла про кожен етап роботи центру, від забору плазми крові до її зберігання та використання.
Здобувачі освіти спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» побачили приклади реального застосування теоретичних знань, які вони отримують під час навчання, а також усвідомили важливість якості підготовки та безпеки донорської плазми крові.
Напередодні Міжнародного дня донора крові, який відзначають 14 червня в Україні вже 20 років поспіль, здобувачі освіти кафедри хімії та хімічної інженерії дізналися про нові заходи і акційні пропозиції для популяризації донорства плазми. Що є важливою частиною волонтерської діяльності та благодійності, особливо в умовах воєнного стану. Адже кожна донація плазми крові – це внесок у порятунок життя людей.
Під час виїзного заняття на ЦСК «Біофарма Плаза» студенти кафедри хімії та хімічної інженерії не лише здобули нові знання і практичний досвід, а також долучилися до донацій плазми крові, та відчули себе частиною великої спільноти, яка працює задля добробуту суспільства.
Department of Chemistry and Chemical Engineering