Професоркою кафедри міжнародних економічних відносин ХНУ Ілоною Думанською було взято участь у тренінгових вебінарах COIL, організованих і проведених Гаазьким університетом прикладних наук спільно з Cormack Consultancy Group на підтримки ініціативи Twinning.
Навчання тривало 4 тижні (+ 1 факультативна сесія), було англомовним і відбувалось щовівторка на платформі Zoom тривалістю 120 хвилин кожен тренінг. Сесії 1-4 були відкриті лише для зареєстрованих та підтверджених учасників на тему:
Session 1: Demystifying COIL and its relations to internationalization
Zoom, 27.02.2024
Session 2: Intended Internationalised Learning Outcomes & the intercultural perspective
Zoom, 05.03.2024
Session 3: Collaboration and Technology
Zoom, 12.03.2024
Session 4: Reflection, Evaluation and next steps
Zoom, 26.03.2024
Усі сесії були зосереджені на обміні знаннями щодо підготовки та розвитку проєктів COIL, а також на щотижневому виконанні практичних завдань на платформі Padlet.
На сесії 4 відбулася зустріч з потенційними партнерами COIL-проєктів з боку ЗВО Великобританії, Франції, Бразилії та інших країн для обміну контактами та представлення відкритості до майбутньої співпраці:
Університет Ковентрі (Великобританія)
Університет Бордю (Франція)
Університет Сан Пауло (Бразилія)
Сесія 5 була факультативною та відкритою для ширшої участі представників університетів, включаючи ректорів, проректорів та керівників міжнародних офісів.
COIL-проєкт Ілони Думанської, який був розроблений в рамках цього курсу, був схвально оцінений як готовий до реалізації з боку поважного експерта Рейнота Клаймера (Гааазький університет).
Лише виконання усіх вимог тренінгового курсу, відвідування належної кількості занять та активна участь в роботі з ментором забезпечувала отримання сертифікату. Усі ці кроки були виконані та винагородженні сертифікатом:
COIL-проєкти є унікальною можливістю інтернаціоналізувати освіту попри обмеження та складнощі війни. Це нові знайомства з культурами світу та освітніми практиками, амбітні погляди на можливість дати більше від вищої освіти студентам та відкрити погляд на світ з європейськими цінностями, а не радянським минулим.
Ставши учасником одного проєкту зупинитись неможливо. Отож кафедра міжнародних економічних відносин ХНУ за підтримки проректорки Катерини Скиби передає естафету почесного COILерства не менш прогресивній та амбітній представниці кафедри германської філології та перекладознавства, а саме доцентці Юлії Давидюк.
Сподіваємось, що естафету буде прийнято!
Чекатимемо новин…
За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин