Ефективна співпраця – успішний результат: Круглий стіл Студентського самоврядування з ректором університету

Напередодні Міжнародного дня студента, 16 листопада, відбувся традиційний Круглий стіл Студентського самоврядування із ректором Хмельницького національного університет Миколою Єгоровичем Скибою та представниками адміністрації університету.

Студентська рада підіймала питання, які найбільше хвилюють наше студентство, попередньо провівши опитування серед студентського активу, щоб врахувати думку кожного.

Під час Круглого столу розглянули три блоки питань: проблеми із гуртожитками, особливості організації навчального процесу та пропозиції щодо благоустрою університету.

У блоці «навчальний процес» досить гостро було поставлено питання про диплом випускника, а саме: його дизайн та якість друку додатку до нього. Адміністрація запевнила, що це питання в процесі розгляду і найближчим часом буде виконане, враховуючи думку студентства. Активному обговоренню підлягло питання щодо тривалості зимових канікул. Задля зменшення навантаження та покращення успіхів студентів було прийнято спільне рішення: розпочати ІІ семестр з 29 лютого, замість 15 березня 2015 року.

З приводу проблемних питань у гуртожитках було попередньо проведено розширене засідання Студентської ради із представниками АГЧ. Ряд питань, що обговорювались на засіданні, вже взяті до розгляду та оперативно вирішуються.

Голови студентських рад гуртожитків висловили щиру подяку від імені студентів, що проживають у гуртожитках, за виконанні прохання, які були підняті раніше, а саме: нова душова кімната для дівчат у гуртожитку №1; оновлений комп’ютерний клас у гуртожитку №3; вирішення проблем із надходженням теплої води на верхні поверхи у гуртожитку №5.

Що стосується блоку «благоустрій університету» – пообіцяли вжити заходів щодо утеплення аудиторій в ІІ навчальному корпусі. Також найближчим часом має відкритися кафе від ТМ «Насолода» у четвертому корпусі, ціни в якому мають бути досить доступними для студентів.

В загальному, засідання пройшло досить вдало та плідно! Дякуємо адміністрації за швидке реагування та виконання різноманітних прохань і пропозицій студентів! Студентська рада сподівається, що всі висловлені пропозиції та скарги будуть дійсно взяті до уваги!

Студентська рада ХНУ