Дружня родина ХНУ вітає першокурсників!

На жаль, цього року через повномасштабну війну росії проти України початок нового навчального року має свої особливості. Замість традиційних урочистостей з нагоди посвяти у студенти Хмельницького національного університету, 17 та 19 вересня 2022 року відбулися зустрічі першокурсників, кожного факультету окремо, із керівництвом та викладачами ХНУ.

Із початком нового навчального року першокурсників привітав ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх та декани факультетів, а також, у форматі відеовиступів, заступник голови Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв, міський голова Олександр Симчишин та директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Дарія Басюк. Вони висловили надію, що наша країна якнайшвидше здобуде перемогу і сьогоднішні першокурсники, завдяки отриманим у стінах Хмельницького національного університету знанням, будуть відбудовувати та розвивати нашу рідну Україну.

За давньою традицією, яка існує в нашому університеті, першокурсники отримали від ректора символічний ключ, що відкриває двері до «Країни знань», а декани факультетів передали їм символічний «Студентський квиток». Завідувачі кафедр та викладачі вручили першокурсникам головний документ студента – залікову книжку.

Також студенти переглянули фільм про університет, його освітню та наукову діяльність, матеріально-технічну базу, художні колективи Центру культури та естетичного виховання студентів.

Щиро вітаємо першокурсників у дружній родині Хмельницького національного університету! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії,  творчого натхнення та здійснення всіх мрій і мирного неба!

Щасти вам на обраному шляху!

Відділ зв’язків з громадськістю