ДОРОГІ НАШІ ЖІНКИ ВІД УСЬОГО СЕРЦЯ ВІТАЄМО ВАС З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ

Свято Жінки, Матері, Весни і Надії – один з найсвітліших днів року. У цей день чоловіки прагнуть віддати хоча б частину належної шани нашим мамам, дружинам, сестрам, подругам. У будь-яку днину, за будь-яких обставин, без вихідних і відпусток кожна жінка виконує святу місію берегині сім’ї і своїх рідних. А ще пліч-о-пліч з колегами-чоловіками свій розум, талант і сили віддає щоденній праці на благо інших людей. На благо свого народу і України.

Сердечно вітаємо Вас зі святом весни і любові – Днем 8 Березня! Символічно, що припадає воно на пору, коли сама Природа скидає важкі окови зими і світло дня долає нічну темряву. Тож і Міжнародний жіночий день дарує надію – на оновлення, на краще життя, на перемогу добра!

Ваші самовідданість і душевна щедрість – запорука достойного життя кожної родини. Ваші працелюбність і обдарування – основа трудових досягнень цілих колективів. Без ваших мудростей і таланту неможливими були б і успіхи нашого університету.

Нехай же тепло цього свята зігріває ваші серця не лише в ці перші весняні дні, а й протягом усього року. Будьте здоровими і щасливими, дорогі наші жінки. Добра вам, успіхів у всіх починаннях і миру.

3 березня 2016 року, з нагоди святкування прекрасного жіночого свята 8 Березня, відбувся святковий концерт, підготовлений творчими колективами центру культурного та естетичного виховання студентів Хмельницького національного університету та Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького.

З вітальним словом, від усіх чоловіків університету, виступив та привітав жінок-колег доктор технічних наук, професор, ректор Хмельницького національного університету Скиба Микола Єгорович.

Також на святі до слова був запрошений колишній випускник нашого університету, колишній проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ, а зараз ректор Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, доктор технічних наук, Академік Академії наук прикладної радіоелектроніки, відмінник освіти України, професор, заслужений працівник освіти України, полковник Шинкарук Олег Миколайович.

Вечір сподобався усім присутнім, додав гарного настрою та натхнення!

Тож ще раз вітаємо усіх жінок нашого університету! Бажаємо творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення жіночих мрій і життєвих планів, гармонійного духовного та фізичного розвитку!

Щастя Вам, здоров’я, любові від близьких і ще багатьох-багатьох весен!

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю ХНУ