Допомога «янголам війни» – бойовим медикам!

Під таким девізом Хмельницький національний університет, Вільна профспілка працівників Хмельницького національного університету, Громадська організація «Подільський центр громадських ініціатив», Студентська рада університету, відділ навчально-виховної роботи проводили збір коштів на придбання медичного обладнання для «янголів війни» – бойових медиків, які працюють на Запорізькому напрямку, де несе службу студентка факультету управління, адміністрування та туризму. За результатами збору було придбано: Глюкометр Ассu-Ch – 2 шт, Вимірювач (Тонометр) АТ PARAMED EXPERT-X AB – 2 шт; Юлайзер Home – 2 шт.

Факультетом управління, адміністрування та туризму додатково зібрано і передано 5 тис. грн на придбання кубу для води харчового. Відділом навчально-виховної роботи передано 5 тис. грн на потреби військових медиків за рахунок коштів, отриманих за результатами акції по збору макулатури. Кафедрою машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем передано 10 турнікетів. Благодійниками передано 50 упаковок по 50 штук тест-смужок до Глюкометра Ассu-Ch.

Дякую усім, хто турбується і допомагає Силам оборони України. Кожен по троху робить свій внесок у наближення нашої Перемоги, а ми всі разом – надійний тил наших захисників.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Громадська організація «Подільський центр громадських ініціатив»