До відома бажаючих навчатися на військовій кафедрі !

Проводиться прийом документів для вступу на військову кафедру:

• навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на базі кафедри військової підготовки Національної академії ДПС України незалежно  від курсу (юнаки та дівчата)  до 30 квітня  2023 р.
  • навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на базі кафедри військової підготовки при Військовому інституті  Київського національного університету імені Тараса Шевченка незалежно  від курсу (юнаки та дівчата)  до 30 квітня  2023 р.
  • навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на базі кафедри військової підготовки Кам’янець – Подільського національногоуніверситету імені Івана Огієнка  незалежно  від курсу (юнаки та дівчата) до 31 серпня  2023р.

За консультацією звертатися до відповідального за набір на військову кафедру ХНУ Огнєвого Олександра Вікторовича.

Адреса: м. Хмельницький, вул.Інститутська, 11, корпус 4, каб.433.

м.т.: 0677957345