До уваги викладачів та студентів Дні інформації в науковій бібліотеці Хмельницького національного університету

До уваги викладачів та студентів!

З 29 лютого по 3 березня 2016 року у залі каталогів та електронної інформації (6 поверх) ви зможете переглянути журнали та газети, які передплачено згідно замовлень кафедр університету, серіальні та дарчі видання.

На виставці презентовано близько двохсот прмірників видань з економічних, суспільних, політичних, технічних та гуманітарних питань.

Сектором НТД представлено український реферативний журнал «Джерело» (Серія 1. Природничі науки, Серія 2. Техніка. Промисловість. Сільське господарство, Серія 3. Соціальні та гуманітарні науки. Мистецтво) та реферативний журнал «Легка промисловість», а також журнали: «Стандартизація. Сертифікація. Якість.», «Керуючі системи та машини», «Радіофізика і електроніка», «Фізико-хімічна механіка матеріалів», «Проблеми міцності», «Радіоаматор», «Охорона праці», «Автоматична сварка» та ін.

Пропонуємо звернути увагу на журнали, які видані у редакційно-видавничому центрі ХНУ: «Вісник ХНУ», «Проблеми трибології», «Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах», «Актуальні проблеми гуманітарних та природничих наук », «Порівняльна професійна педагогіка», електронні версії яких можна переглянути в базі даних «Електронна бібліотека» університету. Крім того, зареєстровані користувачі ЕБ можуть ознайомитись з повнотекстовими версіями журналів «Транспорт», «Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту», «Фізичне виховання студентів» за адресою: