До 60-річчя Хмельницького національного університету

Оголошується збір матеріалів для публікації у

Художньо-публіцистичному альманасі «ДУМКИ ТВОРЧИЙ ЗЛЕТ» Хмельницького національного університету

[Електронне видання]. Випуск 4.

Матеріали надсилати на електронну адресу  alma2022@ukr.net  в електронному вигляді трьома файлами:

Прізвище ім’я_01_Фото.jpg

Прізвище ім’я_02_Біографія.doc

Прізвище ім’я_03_Твори.doc

(наприклад, Кравчук Петро_01_Фото.jpg)

Увага!

1. Світлина портретного типу з чітким виділенням на фоні (в Альманасі буде чорно-білою, розміром 4 х 5 см).

2. Коротка біографічна довідка (повністю – прізвище, ім’я, по батькові; день, місяць і рік народження;  місце (село/місто, район, область, країна) народження; освіта; місце роботи і проживання; відношення до університету (навчався/навчається, працював/працює, …), участь у мистецькому житті (членство у спілках, об`єднаннях;  відзнаки; основні авторські твори; інші дані про творчу діяльність), інші регалії (за бажанням); особливості творчого процесу (за бажанням).

Контактні дані (для оргкомітету): мобільний телефон, електронна пошта.

3. Твори.

Мова літературних творів – українська (оригінальний авторський твір може бути перекладений іноземною мовою. У цьому випадку вказати автора перекладу та його основні дані (ПІБ, регалії, місто, контактні дані)).

Тематика творів: вільна. Бажано презентувати твори національно-патріотичної тематики, присвячені Україні, воїнам-захисникам; і твори, приурочені 60-річчю Хмельницького національного університету.

Обсяг творів:

поезія – 1-4 сторінки формату А4 у дві колонки (шрифт – TimesNewRoman, 11, одинарний інтервал), – на одну сторінку орієнтовно 100 рядків;

проза – 1-5 сторінок (шрифт – TimesNewRoman, 11, одинарний інтервал), – на одну сторінку орієнтовно 2500 знаків.

фото, малюнки, ескізи та ін. – 1-5 сторінок, – на одну сторінку не більше 6 зображень.

Матеріали подавати до 22 вересня 2022 року.

Рішення про друк приймається редколегією. Спілкування через електронну пошту.