День гостинності факультету управління, адміністрування та туризму

27 травня 2023 року в ботанічному саду Хмельницького національного університету був проведений соціальний захід «День гостинності факультету управління, адміністрування та туризму».

Активну участь в організації та проведенні заходу взяли:

• кафедра туризму та готельно-ресторанної справи;
  • кафедра економічної теорії, підприємництва та торгівлі;
  • кафедра менеджменту та адміністрування;
  • деканат ФУАТ.

Студенти, викладачі та всі небайдужі долучились до благодійного аукціону на підтримку ЗСУ, відвідали «Патріотичну криївку» та інші цікаві та традиційні для факультету активності: «Борщ-фест», «Кава з деканом», «Дністровська юшка».

Крім того,  відбулося нагородження учасників Конкурсу презентацій туристичних локацій України «Uni-TourСhallenge 2023», ініціаторами якого (і в цілому генераторами ідей Дня гостинності ФУАТ) є кафедра туризму та готельно-ресторанної справи ХНУ.

Також в межах заходу батькам кращих студентів  факультету (за результатами першої сесії) було оголошено подяки за гідне виховання доньок та синів – справжніх Патріотів України!

усі зібрані кошти на заході були відразу передані бійцям ЗСУ!

Інформація факультету управління, адміністрування та туризму