Делегація Хмельницького національного університету відвідала Люблінську політехніку з нагоди 65-річчя її заснування

Делегація Хмельницького національного університету у складі проректора з науково-педагогічної роботи Матюха С.А., директора українсько-польського центру Поліщука О.С., завідувача навчально-методичним відділом Любохинець Л.С., завідувача відділу забезпечення якості вищої освіти Красильникової Г.С., доцента кафедри ККСМ Красильникова С.Р., методиста навчально-методичного відділу Шалапко М.М. відвідала Люблінську політехніку з нагоди 65-річчя заснування навчального закладу та 10-річчя факультету основ техніки.

Співпраця Хмельницького національного університету з Люблінською політехнікою триває на протязі 10 років. Основними напрямами співпраці є отримання подвійного диплому студентами ХНУ в Люблінській політехніці, стажування викладачів, проведення спільних наукових конференцій.

Факультет основ техніки Люблінської політехніки 16 травня 2018 року відсвяткував свій 10-річний ювілей. Він є наймолодшим факультетом Люблін-ської політехніки, який розпочав свою діяльність у грудні 2007 року. За десять років історії його стіни залишили більше 1160 випускників. На даний час на трьох кафедрах працюють 40 викладачів, які навчають майже 380 студентів за трьома спеціальностями. За 10 років співпраці диплом магістра Люблінської політехніки отримали біля 70 студентів Хмельницького національного університету.

З нагоди ювілею в конференц-залі факультету відбулася конференція «Між безперервністю та зміною». З вітальним словом до учасників конференції від делегації Хмельницького національного університету виступив проректор проф. Матюх С.А. В своїй промові Сергій Анатолійович наголосив на важливості співпраці між Люблінською політехнікою та Хмельницьким національним університетом в навчальному та науковому напрямку.

Під час візиту також члени делегації ХНУ мали змогу обговорити питання організації навчального процесу та забезпечення його якості, поспілкуватися з викладачами, відвідати навчальні лабораторії факультету, прийняти участь у конференції, яка відбулася на кафедрі методів і техніки навчання.

За інформацією
українсько-польського центру ХНУ