Центр культури та естетичного виховання студентів

Друзі, ось ви і студенти Хмельницького національного університету, з чим ми Вас і вітаємо! Попереду цікаві та незабутні роки навчання, нові знайомства, відкриття у собі нових здібностей та талантів. До речі, про відкриття талантів! Зараз про це ми поговоримо.

Вже тривалий період в університеті функціонує Центр культури та естетичного виховання студентів, який здійснює творчу, інформаційну, освітню, культурно-дозвіллеву діяльність, спрямовану на створення, розповсюдження, демонстрування, популяризацію, збереження і використання культурних благ та культурних цінностей для задоволення культурних потреб студентів, викладачів та співробітників. Основними завданнями в роботі центру є організація культурно-масових заходів виховного та естетичного спрямування, розвиток художньої аматорської творчості серед студентів, ознайомлення юнаків та дівчат з шедеврами української та світової культури і налагодження міжнародних культурних зв’язків.

Систематично в університеті проводяться цікаві концерти, театральні дійства, засідання клубів за інтересами та інші заходи. Крім того в університеті функціонують художні колективи та творчі об’єднання на різний смак та вподобання, і охоплюють такі види мистецтва, як музика, хореографія, вокал та театр. Отже знайомтесь: лауреати всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів – народний ансамбль танцю “Юність Поділля”, народний театр сучасної пісні “Сузір’я”, театр-студія “Парадиз та інші. Їх учасники за своїм рівнем підготовки не поступаються професійним артистам і успішно виступають на різних концертних площадках університету, міста, України і навіть за кордоном. За роки навчання в будь яких колективах студент отримує творчу професію хореографа, вокаліста чи режисера.

Центр успішно налагоджує дружні контакти з різноманітними громадськими організаціями та навчальними закладами країн Західної Європи і Азії. І нам дуже приємно, що саме студенти нашого університету популяризують українські традиції та культуру за кордоном, беручи участь у різноманітних фольклорних міжнародних фестивалях та конкурсах в Нідерландах, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Португалії Польщі, Болгарії, Угорщини, Мальти, Туреччини, Китаї та інших. Численні нагороди доводять, що студенти нашого університету не просто майбутні фахівці своєї справи ай дуже творчі та талановиті молоді люди. Слід зауважити що заняття в творчих колективах та відвідування концертів здійснюються безкоштовно.

Отже друзі, Центр культури та естетичного виховання студентів гостинно відкриває двері для усіх хто прагне спробувати себе в якості співака, танцюриста чи актора. Хто знає, можливо саме ви відкриєте у собі нову зірку мистецтва.

Діяльність Центру культури та естетичного виховання студентів забезпечують:

Кондратюк Ірина Василівна – директор Центру, сценарист та режисер-постановник театралізованих концертів і масових свят, художній керівник народного театру пісні «Сузір’я» та театру-студії «Парадиз».

Цимбалістий Василь Феодосійович – балетмейстер Центру та художній керівник народного ансамблю танцю «Юність Поділля», культорганізатор.

Яновицький Олександр Сергійович – завідувач лабораторії технічного забезпечення культурно-масових заходів, звукорежисер.

Сторож Леся Борисівна – завідувачка костюмерною, адміністратор.

Контакти

Внутрішній телефон: 11-37

Аудиторія: 4-107