Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон»

У місті Равенна (Італія) в період з 4 по 10 вересня пройшов чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед клубних команд. Учасниками чемпіонату Європи стали понад 3 тисячі спортсменів, а це 74 команди у малих човнах (Д-12), де веслують 10 чоловік (один спортсмен на барабані і один рульовий), а також 47 команд у стандартних човнах (Д-22), в яких веслують 20 чоловік (один спортсмен на барабані та один рульовий).

У складі збірної команди клубу «Sаlsa» в чемпіонаті брали участь студентки Хмельницького національного університету факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Марія Євдокимова (група ФКСм-23-1) та Софія Дячок (група СОФК-20-1). Студент групи ФКС-20-1 Костянтин Флорчук представляв Київський клуб «DBC KIEV».

З першого дня змагань наші веслувальники почали виборювати золоті та срібні медалі. Софія Дячок на дистанції 2000 метрів в категорії (Д-12) серед жінок виборола срібну нагороду, а згодом у міксті на цій же дистанції ще одну срібну медаль. Наступного дня, в активі Софії було ще два «срібла» на дистанції 200 і 500 метрів серед жінок, а в заключний день – «золото» в міксті на дистанції 500 метрів. Марія Євдокимова виборола три «срібла» на дистанції 200 метрів в категорії (Д-12) серед жінок та міксті та 500 метрів (жінки), а наступного змагального дня в міксті та 500 метрів – золоту медаль.

Загалом наші студенти-веслувальники вибороли на клубному чемпіонаті Європи 2 золоті та 7 срібних медалей.

На фото: Марія Євдокимова
На фото: Софія Дячок

Велика подяка Збройним Силам України та усім, хто боронить нашу країну від ворога за можливість тренуватись і виступати на змаганнях.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, на водних доріжках і мирного неба.

Віктор Флерчук,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту