Чемпіонат Європи на човнах «Дракон»

У місті Бранденбург (Німеччина) в період з 23 по 26 серпня пройшов чемпіонат Європи на човнах «Дракон». Збірну команду України представляла студентка гуманітарно-педагогічного факультету групи ТН-18-1 Калитюк Анастасія. Виступала спортсменка в категорії серед молоді віком до 23 років у (D-22 mixt), човен в якому веслує двадцять чоловік, з них 10 чоловічої і 10 жіночої статі, плюс один барабанщик і рульовий.

На дистанції 2000 і 1000 метрів Анастасія виборола золоті нагороди, а на двухсотметрівці срібну нагороду. Також виступаючи у десятимістному човні серед жінок студентка нашого університету виборола ще три золоті нагороди на дистанціях 2000, 500, і 200 метрів. Таким чином Калитюк Настя стала п’ятиразовою чемпіонкою Європи на човнах «Дракон», а також виконала норматив «Майстра спорту України».

Бажаємо нашій спортсменці міцного здоров’я, успіхів у навчанні та на водних доріжках.

Доцент кафедри теорії і методики
фізичного виховання і спорту Флерчук В.В.