ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

У місті Умань, що на Черкащині, з 8 по 12 вересня пройшов особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. У складі збірної команди Хмельницької області виступили студенти Хмельницького національного університету факультету здоров’я, психології фізичної культури та спорту: Микола Мельник — студент групи СОФК-19-1, Назар Лозінський — студент групи ФКС-20-1, Софія Дячок — студентка групи СОФК-20-1, Артем Мельник — студент групи ФКС-21-1, Владислав Демчук — студент групи СОФК-21-1, а також Тетяна Зозуля — студентка групи ФПЛ-20-1 факультету міжнародних відносин.

Незважаючи на складні погодні умови, у яких проходили змагання, зустрічний вітер із дощем та ще й тривога, що зупинила змагання на дві години, це не вплинуло на вагомий медальний залік наших веслувальників. Євдокимова Марія, щойно повернувшись з успішного для неї чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон», відразу вступила у боротьбу за нагороди на чемпіонаті України. Вона у міксті-четвірці (два чоловіки і дві жінки) на 500 м разом з одногрупником Миколою Мельником вибороли бронзові медалі, а згодом Марія у байдарці-двійці на 1000 м додала ще й срібну нагороду.

У другий день змагань на олімпійській дистанції байдарки-четвірки 500 м Софія Дячок виборює «бронзу». Та найбільше медалей здобули наші спортсмени у заключний день змагань на дистанції 200 м: Назар Лозінський в міксті-четвірок разом з Софією Дячок здобувають бронзові медалі, Артем Мельник у каное-четвірці чоловіки виборює «бронзу» і у байдарці-четвірці жінки  Євдокимова Марія разом з Софією Дячок здобувають знову бронзові медалі. Близькою до бронзової медалі була Тетяна Зозуля – вона двічі на різних дистанціях фінішувала четвертою.

У цілому наші студенти-веслувальники вибороли 8 бронзових і одну срібну нагороди. Тож в подальшому бажаємо нашим веслувальникам перемог і золотих медалей, успіхів у навчанні та мирного неба.