БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ «ТУРБОТА»

Виховуючи словами та акторською грою!

Мистецтво перевтілення з часів Давнього Світу володіє неймовірною силою, що зачіпає людські душі. Особливо це стосується неупереджених та найвдячніших глядачів – дітей.

15 грудня студенти групи СП-15-1, заручившись підтримкою старшокурсників з групи СП-12-1, під керівництвом доцента кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Рабійчука С. О. та за матеріальної підтримки благодійної організації «Хмельницький обласний благодійний фонд Ропотана Андрія Григоровича» зіграли виставу для юних глядачів нашого міста.

Нас радо прийняв Центр реабілітації «Турбота», що знаходиться при Хмельницькій міській дитячій поліклініці.

Студенти з притаманною їм відповідальністю поставилися до роботи. Як результат, вистава була зіграна та радісно прийнята глядачами!

Хороший досвід отримали першокурсники – майбутні соціальні педагоги. Ця вистава стала їхнім «бойовим хрещенням», першим кроком у власній практиці з майбутньої спеціальності. А старшокурсники, володіючи немалим багажем досвіду, допомогли організувати та провести виставу належним чином.

Тема вистави – «Дотримання здорового способу життя», яка ніколи не втрачає своєї актуальності. Виховання в дітей усвідомленого ставлення до власного здоров’я забезпечить надійне формування молодого здорового суспільства у недалекому майбутньому. І, що найголовніше, засади, на яких і формується поведінка дитини, є простими та зрозумілими. Ми знайомі з ними з дитинства, хоча й не завжди сприймаємо їх за необхідне.

Сподіваємось, що усі ми разом зробимо правильні висновки щодо нашого здорового майбутнього, а співпраця між старшими та молодшими курсами на цьому не завершиться. Впевнені – разом ми зіграємо ще не одну виставу!

Клопотюк Марія
студентка групи СП-15-1
Рабійчук Сергій Олександрович
доцент кафедри соціальної роботи та