Благодійна акція студентів та викладачів хмельницького національного університету

В рамках благодійної акції, приуроченої до дня Святого Миколая, організованої студентським профкомом ХНУ та кафедрою психології та педагогіки, 14 грудня 2018 року, студенти та викладачі кафедри психології та педагогіки і представники студентського профкому Хмельницького національного університету, відвідали комунальний соціально-медичний заклад «Меджибізький дитячий будинок-інтернат».

Вже стало доброю традицією, благодійна підтримка Хмельницьким національним університетом, Меджибізького дитячого будинку-інтернату, де на даний час проживають 60 дітей з всієї України, які страждають на глибоку та важку розумову відсталість, ДЦП, хворобу Дауна, тетрапарез, мікроцефалію тощо.

Студентами та викладачами Хмельницького національного університету були зібрані кошти і закуплені подарунки.

Вихованці закладу з цікавістю спілкувалися з представниками Хмельницького національного університету, показували свої ігрові кімнати та спальні.

Кафедра психології та педагогіки
Студентський профком ХНУ